Wirtualny adres dla firmy w Warszawie

Wirtualna siedziba firmy

„Jedno okienko”, możliwość rejestracji firmy przez internet, chwytliwa nazwa i dobry pomysł na działalność to tylko jedna strona medalu. Owszem, zarejestrowanie działalności jest dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek, przy dobrych wiatrach można to zrobić nawet w jeden dzień. I – co jeszcze ważniejsze – nie uderzy nas to po kieszeni. Ale czy same te czynności wystarczą, aby dać firmie należytą legitymizację?

Pojęcie „legitymizacji” używane jest często w kontekście prawomocności określonej instytucji społecznej, takiej jak władza czy państwo. Termin ten stosowany jest jednak także w ekonomii neoinstytucjonalnej. Według tej teorii przedsiębiorstwo uzyskuje legitymizację, jeśli dostosowuje się do oczekiwań zewnętrznych. Oczekiwania takie zgłaszają instytucje, inni gracze na rynku, społeczności oraz klienci.

Jakie są te oczekiwania? Chodzi tu o przekonanie otoczenia, że młoda firma stanowi coś więcej niż tylko dobry pomysł, który zrodził się w hipsterskiej kawiarni w centrum Warszawy. Coś więcej to znaczy, że jest ona uplasowana w profesjonalnym otoczeniu biznesowym, które daje możliwość pozyskiwania współpracowników i gwarantuje kreatywną wymianę myśli, ale sprawia także, że firma jest stale osiągalna. Odbieranie listów, paczek i telefonów, czyli bycie ciągle „online” ma tu decydujące znaczenie. I na końcu aspekt czysto „fizyczny”: otoczenie biznesowe to także sala konferencyjna, służąca do spotkań z klientami i współpracownikami.

Wirtualne biuro Warszawa

I tutaj do gry wchodzą wirtualne biura, oferujące wynajem adresu pod firmę (adres rejestracyjny) oraz wirtualną siedzibę firmy. Natychmiast należy podkreślić, że pojęcie „wirtualny” jest stopniowalne. Przez pewien czas legitymizacji nie miały same wirtualne biura, które kojarzyły się z rzędem skrzynek pocztowych, służące firmom słupom oraz różnej maści biznesom spod ciemnej gwiazdy. Wirtualne biuro Warszawa? Wszystko zmieniła era wirtualnego biura 2.0, która jest naturalną konsekwencją zmieniającego się świata: ery start-upów, zdalnej pracy i millenialsów, którzy zaczęli cenić swój czas wolny. Wirtualna siedziba firmy pozwala im oszczędzać czas i pracować zdalnie, spełniając przy tym oczekiwania klientów dotyczące dostępności oraz adresu dla firmy. To właśnie oni są najbardziej zainteresowani wynajmem adresu pod firmę.

Dlaczego my
Virtuoffice.pl to wirtualne biuro ery 2.0. Oferujemy prestiżowy adres dla firmy (Chmielna, Warszawa), obsługę korespondencji oraz właśnie wspomniane już otoczenie biznesowe: pracuje u nas ponad 30 osób, które oprócz wirtualnego adresu dla firmy najmują u nas biurka. I są to właśnie millenialsi najróżniejszych profesji: od informatyków, grafików i filmowców po społeczników, marketingowców i nauczycieli. Interesuje Cię wirtualny adres dla firmy? W pakiecie masz kontakty i społeczność. Szukasz adresu dla firmy? W pakiecie dostajesz salę konferencyjną w samym centrum Warszawy.
Procedura wynajmu adresu pod firmę jest u nas bardzo prosta – szanujemy Twój czas i Twoją wygodę. A dostaniesz od nas (nie tylko) wirtualną siedzibę firmy i (nie tylko) wirtualny adres dla firmy, ale dużo, dużo więcej.
Witamy w wirtualnym biurze 2.0!

Wirtualny adres dla firmy - Warszawa