wirtualne biuro warszawa
Jak wybrać dobre wirtualne biuro?
24 października 2020
wirtualne biuro warszawa
Wirtualne Biuro – które wybrać?
14 lipca 2021
Show all

Wirtualne biuro Warszawa

wirtualne biuro Warszawa

Czym jest wirtualne biuro? Dlaczego prestiżowy adres firmy to twoja mocna strona wizytówki? Gdzie najlepiej wynająć wirtualny adres? Zobacz nasz poradnik.

Co to jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro (z angielskiego Virtual Office) lub tzw. e-biuro to rodzaj usługi, która polega na całkowitym, pełnym outsourcingu zdalnej obsługi danej firmy w określonym miejscu.

Jakie są korzyści z posiadania wirtualnego biura?

Z posiadania wirtualnego adresu naszej firmy mamy szereg korzyści:

  • finansowe – oszczędzamy sporą ilość pieniędzy jakie musielibyśmy wydać na wynajęcie lokalu w centrum Warszawy np. na ulicy chmielnej. Wirtualne biuro bardzo zmniejsza koszty prowadzenia firmy pod danym adresem bowiem nie musimy opłacać takich rzeczy jak wynajem lokalu, rachunków za prąd, ogrzewanie, klimatyzację, ochronę. Finalnie koszt wirtualnego adres to ułamek ceny jaką musielibyśmy zapłacić przy fizycznym korzystaniu z adresu,
  • prestiżowe – mając wyjątkowy adres własnej firmy, a centrum stolicy Polski bez wątpienia do takich miejsc należy zyskujemy spore uznanie wśród naszych kontrahentów. Dobry adres zwiększa poziom zaufania do naszej firmy,
  • profesjonalizm Virtuoffice to nie tylko możliwość uzyskania prawdopodobnie najlepszego adresu w Polsce, ale to przede wszystkim profesjonalna pomoc w zakresie obiegu dokumentów

Wirtualny adres – dla kogo?

Dla wszystkich, którym zależy na kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, którzy nie potrzebują aby codziennie spotykać się stacjonarnie z klientami. To idealne rozwiązanie nie tylko dla agencji marketingowych, małych firm, start-upów czy freelancerów.

Kiedy powstało pierwsze wirtualne biuro?

Pierwsze wirtualne biuro pojawiło się w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych. Osobą, która zapoczątkowała ten rodzaj działalności był Ralph Gregory. Już rok później na całym świecie wirtualny adres był uznawany za przejaw oszczędności wszak nie musimy się martwic o zatrudnienie recepcjonistki i obsługę korespondencji – to wszystko mamy za niewielką cenę.

,,Tylko” adres, a może coś więcej?

Oferujemy wiele usług poza uzyskaniem dobrego adresu dla twojej firmy:

  • obsługa korespondencji,
  • stacjonarny numer telefonu,
  • obsługa faksu,
  • udostępnienie salki konferencyjnej na spotkania biznesowe oraz szkoleniowe,
  • przechowywanie, archiwizacja dokumentów,
  • wynajem biurek dla freelancerów lub coworking

Ile kosztuje wirtualne biuro?

Jak już wyżej wspomnieliśmy usługa jaką jest wirtualny adres nie kosztuje dużo. Virtuoffice to trzy różne pakiety uszyte na miarę potrzeb. Prestiżowy adres do rejestracji firmy w Warszawie możesz już mieć od 39 złotych miesięcznie. Najdroższy pakiet open może być twój za jedyne 89 złotych na miesiąc.

Poza samym adresem w zależności od pakietu możesz również otrzymywać powiadomienia e-mail o odebranej poczcie, obsługę i skanowanie korespondencji bez limitu dokumentów, nieodpłatne korzystanie z salki konferencyjnej 5 godzin w miesiącu, stacjonarny numer telefonu z przekierowaniem połączeń, odbiór faksów, a nawet tabliczkę z logotypem przy wejściu do biura na ulicy Chmielnej Warszawie.

Najlepszy wirtualny adres w Polsce?

Przyszedł czas abyśmy nieco wyszli ze skromności. Szukasz wirtualnego adresu w Polsce, Warszawie, który pozytywnie wpłynie na wizerunek twojej firmy? Adres jaki możesz u nas uzyskać to ulica chmielna w Warszawie – ścisłe centrum. Jeżeli tylko masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuje się z nami osobiście bądź telefonicznie, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.