wirtualne biuro Warszawa
Wirtualne biuro Warszawa
21 kwietnia 2021
Show all

Wirtualne Biuro – które wybrać?

wirtualne biuro warszawa

Okres pandemii (COVID19) sprawił, że coraz więcej firm rezygnuje ze swoich stacjonarnych oddziałów na rzecz home office. Zdalna praca nie koniecznie musi oznaczać gorszą obsługę klienta. Wszystko zależy od specyfikacji danej firmy, której pracownicy i tak czasem obsługują klientów tylko przez komputer lub telefon. Nie tracąc jednak świadomości marki, pozycji w branży, warto pomyśleć o wirtualnym adresie dla swoje biznesu. Na rynku jest wiele ofert – wirtualne biuro Warszawa, tanio i dobrze? Zapraszamy.

Jak działa wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to nic innego jak obsługa zdalna firmy w określonym miejscu, a w naszym przypadku w centrum Warszawy. Otrzymujesz nie tylko wyjątkowy adres przyciągający uwagę klientów ale także kompleksową obsługę, korespondencja, faksy, a nawet możesz otrzymać swój własny numer telefony z kierunkowym 22.

Zalety wirtualnego biura?

Wyróżniamy wiele zalet posiadania wirtualnego adresu. Jeżeli nasi pracownicy pracują zdalnie i świetnie sobie radzą to czas aby zastanowić się nad przejściem naszej firmy całkowicie w ,,tryb zdalny” korzystając z naszych usług. Rezygnacja ze stacjonarnego biura pozwoli zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, które w obecnych czasach można przeznaczyć na rozwój firmy czy choćby system motywacyjny dla pracowników dzięki któremu będą pracować jeszcze wydajniej. Odejdą nam takie koszty jak: czynsz za wynajem lokalu, opłaty za energię elektryczną, gaz, klimatyzację, ogrzewanie.

Wirtualne biuro to ekonomia i prestiż

Kolejną, bardzo ważną zaletą posiadania wirtualnego adresu jest prestiż – decydując się na wirtualne biuro nasza firma może mieć swoją siedzibę dosłownie wszędzie, a wiadomo, że najlepiej jak będzie to centrum stolicy Polski. Warszawa na twojej wizytówce to większa wiarygodność i świadomość marki wśród twoich klientów, a najlepsze, że to niewiele kosztuje.

Warszawski numer telefonu

Kiedy klienci widzą warszawskie dane teleadresowe to poziom zaufania do twojej firmy wzrasta. W Virtu Office możemy zapewnić ci nie tylko obsługę korespondencji, ale również warszawski numer telefonu.

Wirtualne biuro – czy warto?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – tak, warto! W naszym wirtualnym biurze zawsze ktoś fizycznie się znajduje. Nasi pracownicy odbierają twoją pocztę od listonosza, skanują ją i wysyłają bezpośrednio na twoją skrzynkę mailową podczas gdy ty będąc gdziekolwiek na świecie jesteś zawsze na bieżąco ze wszystkimi nadesłanymi listami. Nie ma potrzeby abyś odwiedzał wirtualne biuro, chyba, że chcesz to jak najbardziej jest taka możliwość. Możesz również wynająć salkę na spotkanie, konferencję.

Zacznij budować właściwy wizerunek swojej firmy z najlepszymi – zapraszamy do kontaktu.